'Second Love' in ondernemen

    Geplaatst in :Over EKI,Sociaal,

    Chantal Peters, mede-eigenaresse van EKI, heeft opnieuw een blog gepubliceerd op De Ondernemer. Dit keer deelt ze haar visie op medewerkers met meerdere banen of zogeheten ‘side hustles’. In plaats van die te ontmoedigen, ziet ze ze als een verrijking voor het bedrijf.


    Passies en projecten naast het werk

    In het artikel vertelt Chantal hoe medewerkers bij EKI naast hun baan vaak nog andere projecten of ondernemingen hebben en hoe dit juist zorgt voor meer motivatie, energie en creativiteit op de werkvloer. “Second loves”, noemt ze het: passies of projecten die prima naast een vaste baan kunnen bestaan, zolang er wederzijds vertrouwen is.


    Meer energie, meer creativiteit

    Volgens Chantal is het belangrijk dat werkgevers meebewegen met deze maatschappelijke trend. Werknemers zoeken meer vrijheid en zingeving, en bedrijven die daarvoor openstaan, profiteren van betrokken én geïnspireerde collega’s.

    Bij EKI blijkt deze aanpak succesvol. Medewerkers brengen nieuwe ideeën mee, zijn ondernemender én voelen zich meer gezien en gewaardeerd.


    Lees het volledige interview

    Benieuwd naar het hele verhaal van Chantal? Lees het complete interview op De Ondernemer:

    Second Love in ondernemen: Chantal moedigt werknemers met meerdere banen aan en kent geen personeelstekort

    1 december 2025